• slideshow1.jpg
 
   
  Start Aktualności Radosław Witkowski Kandydatem na urząd Prezydenta Radomia
Radosław Witkowski Kandydatem na urząd Prezydenta Radomia Drukuj
sobota, 25 stycznia 2014 00:00

Radomska Platforma Obywatelska zdecydowała, że jesienią poseł Wadosław Witkowski będzie walczył o stanowisko prezydenta Radomia. Zrobię wszystko, by wygrać te wybory. Wierzę, że mi w tym pomożecie - zapowiada poseł.

Radom zasługuje na więcej. Na więcej zasługują radomianie. Bo czy po 7 latach rządów

PiS żyje im się lepiej? Części, związanej blisko z Prawem i Sprawiedliwością, owszem. Ale nie o to nam chodzi.

Przypomnimy radomianom, kto odpowiada za to, co dzieje się w mieście. Za bezrobocie, za brak perspektyw, kolesiostwo i beznadzieję. Ale też za zniszczenie Starego Ogrodu, błoto w parku Kościuszki i absurdy dnia codziennego.

Pokażemy, że można dla Radomia zrobić coś więcej niż posadzić kwiatki wokół niechcianego pomnika. Bo ostatnie lata to dla Radomia czas największych rządowych inwestycji od czasów międzywojnia i prezydenta Grzecznarowskiego. Trzeba to wykorzystać. Rządzący Radomiem PiS tego nie potrafi. Marnuje kolejne lata, a radomianie czekają, by miasto odżyło.

Mam pomysł na Radom. Na miasto, które nie jest tylko rezerwuarem taniej siły roboczej. Miasto stawiające na naukę i nowoczesne technologie. Będące satelitą, ale też swego rodzaju równowagą  dla Warszawy. Przy wsparciu życzliwych ludzi w centralnych instytucjach stworzymy zupełnie inny, przyjazny klimat do inwestowania. Nie tylko przez wielkie sieci handlowe.

Musimy odbudować znaczenie Radomia jako ośrodka regionalnego. Miasta do którego warto przyjechać, w którym warto mieszkać, w którym po prostu dobrze się żyje. Miasta, które daje szansę. Nie tylko „swoim”, ale wszystkim. I zrobimy to.

 
 
   
 

Platforma ObywatelskaKlub Parlamentarny PO

Projekt i wykonanie serwisu HGP.PL